У Білій Церкві замість літнього кінотеатру збудують ТРЦ

Перегляди: 681

Замість літнього кінотеатру буде збудовано пасаж «Crystal Palace»

ea1b02e49b462fc87ad2da6b2c3c1ff2

Архітектурна майстерня «AMMI architectural workshop» презентувала проект будівництва пасажу «Crystal Palace» у Білій Церкві на місці колишнього літнього кінотеатру, а замовником та інвестором будівництва є ТОВ «АТБ-Інвест»

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «04563.com.ua».

Новий проект планують розташувати у центральній частині Білої Церкви по вул. Ярослава Мудрого, 3, на якій зараз розташований колишній літній кінотеатр 1956 року будівництва.

На даний час будівля знаходиться в аварійному стані, не використовується та не придатна для подальшої експлуатації, підлягає демонтажу. Ділянка є приватною власністю та знаходиться недалеко від парку Шевченка.

Передбачається, що на місці старої занедбаної будівлі буде побудовано нову будівлю пасажного типу багатофункціонального призначення з закладами дозвілля, громадського харчування та торгівлі.

Нагадаємо, що житель Білої Церкви протестує проти будівництва супермаркету в центрі міста.

«Концепція проекту основана на садово-парковій архітектурі кін. ХІХ — поч. ХХ ст., максимальній прозорості будівлі та організації входу в парк крізь будівлю. Праобразом архітектури пасажу стала перша в світі будівля зі скла та чавуну, побудована до Всесвітньої виставки в Лондоні 1851 року, що була запроектована садівником Джозефом Пакстоном. Продовженням розвитку ідеї садово-паркової архітектури є розташована в парку ім. Т.Г.Шевченка пам’ятка архітектури „Вегетаційний будиночок“ (оранжерея) 1910 р.» — повідомляється на сторінці архітектурної майстерні у Facebook.

Майбутні фасади «Crystal Palace» будуть у вигляді скляних конструкцій. Так архітектори планують досягнути максимальної легкості будівлі, її прозорості та забезпечити візуальний зв’язок з парком. Фасад планують оздобити деревом, решітками (дранки) та колонами, які мають виконувати функцію історичного зв’язку – нагадати про паркову архітектуру колишнього літнього кінотеатру.

Внутрішня вулиця-пасаж в будівлі буде утворена двосвітним атріумом з балконом-галереєю та накрита циліндричним світловим ліхтарем.

Як відзначили в архітектурній майстерні, замовником та інвестором будівництва є ТОВ «АТБ-Інвест», які додатково фінансують благоустрій по вул Преображенській.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code