У Білій Церкві затвердили нові норми надання послуг з вивезення побутових відходів

Перегляди: 360

7 листопада в Білоцерківській міській раді затвердили нові норми надання послуг з вивезення побутових відходів в м. Біла Церква

e6b582

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Так, за словами директора департаменту житлово-комунального господарства Анатолія Кравця, всі комунальні послуги регулюються чинним законодавством Україниі одним із показників, який характеризує послугу з вивизення побутових відходів є норма вивизення цих побутових відходів. Тобто, це кількість побутових відходів, які утворє одна людина в процесі життєдіяльності за один рік та обчислена у кубометрах.

Для Білої Церкви ці норми наступні: 1,84 куб.м в багатоквартирних житлових будинків та 2,78 куб.м. в приватному секторі. Варто відзначити, що така норма розраховується окремо для кожного населеного пункту кожні 5 років та затверджується рішенням виконавчого комітету.

«Оскільки в 2017 році дія норм закінчується, були проведені роботи з обрахування норм надання послуг, і на сьогодні вони становлять: 1,89 куб.м. на одну людину в рік для багатоквартирних будинків і 2,92 куб.м. для приватного сектора», — відзначив Анатолій Кравець.

У Білій Церкві вище зазначені норми є нижчими ніж, в інших містах України, зокрема таких як Одеса, Хмельницький, Харків, Кривий Ріг, Кременчук, Суми та інші.

Також була затверджена сплата з одного мешканця Білої Церкви за надання послуг з вивезення побутових відходів у розмірі 19 коп. на місяць. У випадку, коли на брибудинковій території є згруповані контейнери, на майданчику розташовано 3 або більше контейнерів, або менше 3 одинарних контейнерів, оплата становитиме 23 коп. на місяць. Для тих жителів, які проживають у приватному секторі цей показник складитиме 63 коп. на міс. з однієї людини.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code