У Білій Церкві збудують гуртожиток для військовослужбовців

Перегляди: 283

Згідно державної програми забезпечення житлом військовослужбовців, у Білій Церкві планують збудувати гуртожиток поліпшеного типу для контрактників

bila_cerkva

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на «04563».

Як повідомляє «Урядовий портал», на сьогодні будівництво ведеться у наступних містах: Миколаїв, Кропивницький, Бердичів, Хмельницький, Очаків, Подільськ, Яворів, Ужгород, Кременчук, Житомир, Десна, Чугуїв, Кам’янець-Подільський, Новоград-Волинський, Чернігів, Біла Церква, Броди, Львів, Старичі, Рівне, Дачне, Мирне, Глухів, Конотоп, Гончарівське, Стецьківка, Гуйва, Охтирка, Кайдаки, Крихівці.

Загалом кількість будівельних майданчиків на даний час складає 90. Усі закупівлі проводяться виключно через систему державних закупівель ProZorro.

Варто відзначити, що проект з будівництва гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців-контрактників впроваджується в рамках плану реалізації доручення Президента України з будівництва гуртожитків для Збройних Сил України.

«Це — наймасштабніший будівельний проект в Збройних Силах, подібного якому ще взагалі не було. Третина будинків вже будується», — зазначив Петро Порошенко.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code