У білоцерківській гімназії дирекція принижує дітей через «неправильну» шкільну форму

Перегляди: 621

У гімназії №2 Білої Церкви з новою силою розгорівся скандал через шкільну форму, а батьки повідомляють про випадки «цькування» їх дітей з боку педагогів і дирекції за «неправильну» шкільну форму

131_22

Про це повідомляє «Styler» з посиланням на спільноту «Батьки SOS» у Facebook, передає інформаційний портал «Моя Київщина».

Варто додати, що «правильну» шкільну форму ще в серпні 2018 року продавали прямо в приміщенні гімназії. Тепер же дітей тих батьків, яких не влаштувала подібна «вигідна пропозиція», постійно принижують вчителі.

При чому доходить до публічного знущання над зовнішнім виглядом дитини зі словами: «що це за вид гімназиста, чому не в чорному, а штани заширокі, а блузка не біла, волосся не заплетене – подивіться на цю ганьбу», або «не подобається школа – іди в іншу, тому що у нас обов'язкова шкільна форма».

А батьки, які звертаються зі скаргами у вищі інстанції стикаються з іншою проблемою. У департаменті освіти Білої Церкви наполегливо рекомендують адміністрації школи«розібратися зі своєю мамашею».

«Звичайно, будемо писати чергову скаргу і просити створити комісію, для того, щоб припинили публічне приниження дітей за відмову носити чорно-білу шкільну форму, яка так подобається директору і завучу», — написано в повідомленні.

Нагадаємо, що у Бучі школярі через сайт оголошень продали свого товариша, назвавши його твариною.

Користувачі мережі активно підтримують батьків, діти яких зазнають принижень. Про це свідчить безліч коментарів, залишених під публікацією.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code