У білоцерківських школах з’явиться професійне обладнання для приготування їжі

Перегляди: 135

Майстер-клас від шеф-кухаря пройшов для працівників першої гімназії. За підтримки міської влади було придбано пароконвектомат, який готує одночасно багато справ

photoeditorsdk-export-2-880x528

Геннадій Дикий

Ми разом з начальником управління освіти, з директорами шкіл восени їздили на презентацію цього обладнання і коли ми побачили швидкість, зручність та якість приготування їжі на пароконвектоматі, вирішили на базі першої гімназії ескспериментально закупити таке обладнання. Надалі ми будемо робити все, аби закупити пароконвектомати у всі школи та садочки міста.

А загалом до нового навчального року керівництво закладу обновило обладнання кухні. Це і електроплити вітчизняного виробника, і потужна мийка та інше.

Як повідомив директор гімназії Борис Смуток, учні харчуються по зистемі дабл-меню, коли діти із двох-трьох страв обирають їхню улюблену. Вони сьогодні обирають на завтра, надсилають у Viber, все це формується на загальношкільному сервері і звідти вже засилається в їдальку скільки і якиї страв готувати.

У першій гімназії із більше ніж тисячи учнів у столові харучуються 750 дітей, і це великий результат, а все тому, що гімназисти самі обирають те, що вони хочуть з’їсти на обід.

Також під час візиту до першої гімназії, мер Білої Церкви Геннадій Дикий перевірив наявність дезинфікуючих розчинів та готовність до нового навчального року в умовах карантину.

Детальніше у відео телеканалу Місто:

Источник bez-tabu

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code