У Білоцерківському садочку «Перлинка» турецькі благодійники встановили нові вікна

Перегляди: 175

Завдяки коштам турецької агенції з міжнародної співпраці та за підтримки Посольства Республіки Туреччина в Україні у Білоцерківському садочку №32 були замінені старі вікна на нові енергозберігаючі

imgbig-3_5ba47d8e51dd0

Про це повідомляє «Моя Київщина» із посиланням на «04653».Вчора, 20 вересня міський голова Геннадій Дикий зустрівся із координатором Програми Турецької агенції з міжнародної співпраці — Хаджи Байрам Болатом.

В рамках співпраці за грантові кошти було встановлено 42 енергозберігаючих вікна зі 102 існуючих. Крім цього, у садочку було замінено чотири великих вітражі, площею 300 кв.м. Температура повітря у коридорі через зношеність цих вітражів раніше взимку знижувалася до +5С. Тепер температура повітря буде відповідати санітарним нормам.

Міський голова Геннадій Дикий висловив слова вдячності турецьким партнерам.

«Ми вдячні вам за вже проведену роботу і готові до подальшої співпраці у різних напрямках, оскільки маємо багато проектів, які б хотілося реалізувати, але, на жаль, не них не вистачає коштів. Міська влада активно працює над залученням міжнародних організацій. Для цього ми зробили кредитний рейтинг та рейтинг інвестиційної привабливості, аби у інвесторів було розуміння щодо серйозності наших намірів розвивати інфраструктуру міста» — зазначив Геннадій Дикий.

Цього ж дня міський голова та гості відвідали дитячий садочок «Перлинка» де безпосередньо оглянули масштаби та якість проведених робіт.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code