У Британії випустять монету на честь Brexit

Перегляди: 114

Міністр фінансів Сполученого Королівства Саджид Джавід розробляє плани щодо мільйонів пам'ятних монет у 50 пенсів, які будуть випущені, коли Британія залишить Європейський Союз

2378599

Джавід попросив чиновників оцінити, чи можна буде випустити монети до запланованої дати виходу Британії з ЄС 31 жовтня, повідомляє ВВС.

Його попередник Філіп Хаммонд планував колекційну версію монети. Однак Джавід сподівається викарбувати монету, яка буде в масовому обігу. У жовтні 2018 року Хаммонд оголосив про плани випустити близько 10 тисяч монет, які будуть продані колекціонерам по 10 фунтів кожна. Однак, крім кількох тестових версій, жодна з монет не була викарбувана після того, як Британія відклала свій вихід з ЄС.

Нові монети будуть мати той самий дизайн, з написом «Мир, процвітання і дружба з усіма народами», але будуть оновлені новою датою виходу з ЄС.

Монета у 50 пенсів була викарбувана, коли Великобританія приєдналася до Європейського економічного співтовариства в 1973 році і коли країна головувала в ЄС у 1998 році.

Источник korrespondent

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code