У БВАК з'явилися нові партнери — казахстанська авіакомпанія «Jupiter Jet»

Перегляди: 314

У Білоцерківському вантажному авіаційному комплексі з’явилися нові партнери — казахстанська авіакомпанія «Jupiter Jet»

Kazb5a3cd2afda57b

Про це повідомляє інформаційний портал «zerkalo.mk.ua», з посиланням на сайт «04563.com.ua».

БВАК повідомляє, що дана авіаком п анія вперше уклала договір із підприємством по ремонту повітряних суден ТОВ «Авіазар», що знаходиться на території КП «БВАК», на проведення технічного обслуговування та виконання певних регламентних робіт на літаку.

Ан-12 пройшов багато митних процедур перед прильотом до Білої Церкви. Маршрут повітряного судна «Jupiter Jet» пролягав над повітряним простором Казахстану через Туреччину, де здійснив посадка на дозаправлення літака, а потім, увійшовши в акваторію Чорного моря, він попрямував до аеропорту в Вінниці і тільки після цього прилетів у Білу Церкву.

«Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс» забезпечив аеродромне польотно-інформаційне обслуговування літака та супроводження аварійно-рятувальних служб під час посадки.

За своє довге життя в небі транспортний літак An12 авіакомпанії «JupiterJet» облетів практично увесь світ і перевіз сотні тисяч тонн вантажів.

Саме нашим білоцерківським авіамайстрам довірили технічне обслуговування цього повітряного судна, яке незабаром вирушить мандрувати по всій земній кулі.

Источник 04563.com.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code