У дендропарку «Олександрія» розробили світлові ефекти на Китайському містку та коллонаді «Луна»

Перегляди: 229

12 квітня, у білоцерківському дендропарку «Олександрія» компанія «USPA LED» виконала роботи з впровадження системи освітлення колоннади «Луна» та Китайського містка

Screenshot_80

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на 04563.com.ua.

Архітектурне освітлення пам'яток архітектури, розташованих в парку Олександрія, дозволить збільшити якісно туристичну привабливість цілого міста. Парк є основним туристичним об'єктом, який приваблює туристів в місто зі всього світу.

Китайський місток побудований в стилі архітектури Югов-стічної Азії. Це улюблене місце весільних церемоній білоцерківців.

«Сценарій світлових ефектів створений за допомогою програми MATRIN LIGHT JOKEY. Підсилювачі сигналу і декодери освітлення побудовані на без мікропроцесорів OMRON, які визначають колір об'єкта і порівнюють його з заданим співвідношенням кольоровості RGB, для ідентифікації кольорового маркування. Це інтелектуальна система управління розроблена для парку Олександрія і дозволяє враховувати колір дерев і навколишнього середовища в різні пори року, видаючи неповторний світловий ефект.» — повідомили компанії.

Источник Моя Київщина

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code