У дитячих садках мерзнуть діти

Перегляди: 650

Комунальні підприємства поквапились відключити опалення по всій країні з 4 квітня. Як результат: у дитячих садочках мерзнуть діти. На таку ситуацію в дошкільних установах скаржаться батьки по всій Україні

Температура в дитячій групі садочку, згідно з санітарними нормами, має становити 22-23 градуси тепла, проте, на це ніхто не хоче зважати. Зараз, коли температура повітря на вулиці не піднімається вище поділки 10 градусів тепла, у приміщеннях дитячих садків термометри показують + 10…+13 градусів.

Така температура є досить низькою для дошкільних установ. Батьки, як можуть, намагаються обігріти своїх дітей, приносять конвектори та обігрівачі. Хоча слід зазначити, що такий спосіб обігріву не тільки небезпечний для малят, а і заборонений місцевими адміністраціями та завідуючими дитячих садків.

Та батьки не бачать іншого виходу. Адже не зрозуміло, як можна покласти дитину спати в холодне ліжко чи елементарно перевдягнути її?

Місцеві адмніістрації, так як і Верховна Рада, жодним чином не реагують на проблеми дитячих садків. До діток, які часто хворіють через те, що у садочках досить холодно, їм просто немає діла.

За прогнозом синоптиків холодна та дощова погода з поривчастим вітром протримається в Україні ще близько двох тижнів.

Нагадаємо, що цього року опалювальний сезон в Україні закінчився значно раніше, 4 квітня, замість прийнятого законодавством 15 квітня.

Джерело: Знай

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code