У Філатова платять мільйони за неіснуючі ліфти (шокуючі фото)

Перегляди: 374

Департамент житлового господарства Дніпровської міськради закуповує ліфти за завищеними цінами, а роботи з їх встановлення часто є фіктивним

Відремонтований ліфт на вул. Богомаза 190 в Дніпрі

Про це повідомляє «Громадський контроль».

Згідно підписаних актів про виконання робіт по вул. Богомаза, 190, вартість ліфту та його встановлення обійшлися в мільйон гривень. Але новий ліфт за цією адресою відсутній.

Також повинен був працювати новий ліфт за адресою пл. Петровського 1. За обладнання та виконані роботи було заплачено 0,80 млн грн. Але сьогодні у вказано під’їзді відсутня навіть ліфтова шахта.

Будинок в Дніпрі на пл. Петровського 1. По документам, тут вже працює літ, для якого навіть не має ліфтової шахти

Також представники організації не знайшли нових ліфтів ще за низкою вказаних адрес. Хоча роботи по їх встановленню офіційно завершені і оплачені.

Крім того, ціна ліфтів, які закуповує Дніпро, становить від 0,560 до 1,00 млн грн. Моніторинг закупівель цього обладнання показав в інших містах показав, що середня його середня вартість в Україні від 0,03 млн грн. до 0,51 млн грн.

Під всіма вказаними договорами Дніпровської мерії про закупівлю ліфтів та їх встановлення стоїть підпис Департамента житлового будівництва Владислава Грицая. Цей напрямок господарської діяльності курирує заступник мера Михайло Лисенко.

Источник Наші гроші

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code