У Київській області на полігоні Нацгвардії чиновники побудували елітні котеджі

Перегляди: 410

Земельні ділянки навколо військового полігону поблизу сіл Старе, Сошників і Дівички у Бориспільському районі під Києвом активно забудовуються

Про це йдеться в сюжеті «Слідства.Інфо». 

«Забудовні» місця наприкінці березня виявив військовий волонтер Юрій Касьянов, який і зняв їх за допомогою безпілотників.

«Ми зустрілися там з місцевими жителями, дізналися від місцевих військових інформацію про те, що, виявляється, полігонні землі давно, ну як давно, скажімо, у другій половині 2000-х років, були роздерибанені» — розповів Касьянов «Слідству.Інфо».

Журналістам, попри активне використання полігону бійцями Національної гвардії і постійні навчання, вдалося проїхати контрольно-пропускний пункт зі словами «Ми на дачі» і на власні очі переконатися в масштабності забудов.

За воротами КПП будинки і земельні ділянки у приватній власності тримають представники бізнесу, шоу-бізнесу, чиновники і колишні співробітники внутрішніх військ (нині – Національна гвардія).

В процесі розслідування журналістам вдалося встановити, що забудовується не тільки земля навколо нацгвардійського об’єкту, а й безпосередньо територія полігону. Так, поблизу сіл Сошників і Дівички понад 10 гектарів в межах полігону отримала релігійна громада, а понад гектар землі поруч – мисливсько-рибальська база.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code