У ЛІКАРНІ №2 МОЖНА ЗРОБИТИ БЕЗКОШТОВНЕ ОБСТЕЖЕННЯ НА СУЧАСНОМУ РЕНТГЕН-АПАРАТІ

Перегляди: 531

У Білоцерківську міську лікарню №2 придбано сучасну рентгенівську діагностичну систему. Її функціональні можливості дозволяють прискорити та поліпшити якість обстеження та діагностики, а отже і визначити лікування. Рентген-апарат придбано за кошти міського бюджету через систему «Прозорро». Вартість склала майже 2,3 млн грн

d8fc8a359accd7894dcbd989398acc9d_L

Рентгенівський апарат обслуговує пацієнтів приймального відділення та цілодобового травматологічного пункту. Нове устаткування має аналогову і цифрову частину. Тобто можна робити як знімки на рентгенівській плівці, так і роздруковані на папері, а також зберігати зображення на електронні чи цифрові носії (флешку чи диск). Крім того, новий апарат володіє вищою пропускною спроможністю, що дозволить уникнути черг перед кабінетом, оскільки тепер обслуговування одного пацієнта займає близько 5 хвилин.

Олена Шапочкіна, в.о. завідуючої рентгенологічного відділення міської лікарні №2, відмітила: «Якість знімків на новому обладнанні краща, адже технології йдуть вперед. Тепер ми маємо змогу обирати різні режими обстеження, коригувати контрастність та яскравість, існує функція збільшення необхідної зони зображення. Все це надає можливість отримати точну і повну інформацію про захворювання чи травму пацієнта».

Обстеження пацієнта, роздрук знімку на папері та його збереження на носій пацієнта — є безкоштовними.

За матеріалами сайту Білоцерківської міської ради

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code