У Медведчука в Україні десятки квартир і кілька розкішних маєтків

Перегляди: 522

Українські журналісти показали нерухомість одіозного політика і кума президента РФ Віктора Медведчука

Про це йдеться у сюжеті «Слідство.Інфо».

Зокрема, один з таких є у селі Жденієво у Закарпатській області.

«Саме в них на початку 2000-х стартувало масштабне будівництво. Місцевим пояснили – тут буде чи то спортивна, чи то реабілітаційна база футбольного клубу „Динамо Київ“. Але забули додати про майбутній маєток фірми, кінцевим бенефіцеаром якої є Медведчук», — йдеться у сюжеті.

 

СЛІДСТВО.ІНФО

«Нині декількасот гектарів лісу у Жденієві знаходяться у власності та оренді того ж таки „Динамо“ і компанії „Спорт-тур“, єдиним бенефіцеаром якої є Медведчук», — розповіли журналісти.

Також в селі Волосянка Львівської області знайшли «туристичну базу фірми Медведчука».

 

СЛІДСТВО.ІНФО

«За документами, власником цієї поки не введеної в експлуатацію бази є фірма „Форпостінвест“. Не важко здогадатися, що її єдиний засновник – сам Медведчук», — йдеться в сюжеті.

Один маєток журналісти знайшли у Обухівському районі Київській області.

«Якщо вірити картам… декілька десятків гектарів землі були виділені фірмі Медведчука „Спорт-тур“ ще у 2000-х роках. За доброю традицією – під рекреаційний об’єкт», — сказано у сюжеті.

 

СЛІДСТВО.ІНФО

У власності фірми «Спорт тур» також є котедж на Оболонській набережній у Києві.

«608 квадратних метрів нерухомості і земля під нею дісталися фірмі політика у липні 2013 року», — розповідають журналісти.

«Окрім котеджу на набережній Дніпра, вже у іншої компанії політика „Укркапітал“ у Києві є 13 квартир у елітному будинку на бульварі Шевченка,27-Б і 11 квартир у улюбленому будинку Віктора Януковича на Грушевського, 9а. Плюс, структурам Медведчука належить будинок в самому серці Києва – на вулиці Тургенєвській», — сказано в сюжеті.

У сюжеті вказується, що ще одна розкішна дача фірми Медведчука знаходиться у Кримському Сімеїзі.

 

СЛІДСТВО.ІНФО

Єдиний записаний напряму на Медведчука «палац», знаходиться в Оболонському районі, на вулиці Вишгородська.

 

СЛІДСТВО.ІНФО

«Історія цієї ділянки ну дуже схожа на історію Межигір’я Віктора Януковича. Вона була частиною земель під державними дачами у „Пущі-Водиці“. У 2002-му році Кабмін розпорядився вилучити у Пущі більше 22 гектарів на користь „Динамо“ Київ», а вже у 2003-му понад 6 гектарів з них викупив Віктор Медведчук", — говорять журналісти.

Як відомо, Кум президента Росії Путіна, член гуманітарної підгрупи в Мінську Віктор Медведчук має вплив на президента України Петра Порошенка і отримує з цього свої преференції.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code