У Мінсоцполітики назвали середній розмір субсидії за жовтень

Перегляди: 143

У проекті бюджету-2020 на програму субсидій закладено близько 47 млрд гривень

98594-1_large

Заступник міністра соціальної політики України Віталій Музиченко поінформував, що середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за жовтень становить 539 гривень. Про це він сказав у ході брифінгу, передає кореспондент РБК-Україна.

Замміністра зазначив, що при цьому розмір пільги становить 418 гривень.

«Нарахування пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, незалежно від дати початку опалення домівок, відбувається з 15 жовтня. Уже зараз ми нараховуємо ці види допомоги за жовтень. В середньому… розмір субсидії по Україні становив 539 грн, а пільги — 418 грн», — сказав Музиченко.

Він підкреслив, що тепла погода в Україні дозволить зекономити одержувачам пільг та субсидій.

«Нарахування виплат все одно здійснюється з 15 жовтня, а опалення ввімкнули пізніше, — люди зможуть зекономити до 200 грн за місяць», — пояснив урядовець.

«У проекті бюджету на 2020 рік на програму субсидій закладено близько 47 млрд грн. Цієї суми вистачить на всіх, кому потрібна державна допомога для оплати житлово-комунальних послуг», — додав заступник міністра.

Нагадаємо, Музиченко розповів, як проводиться перевірка для надання субсидій. За його словами, для визначення права на отримання субсидії особа подає два документи: заяву та декларацію.

Источник РБК

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code