У міськраді говорили про можливі тарифи на проїзд у тролейбусі та запровадження «електронного квитка»

Перегляди: 467

На засіданні «круглого столу» обговорювали тарифи на проїзд в міському електричному транспорті

Новини Білої Церкви: У міськраді говорили про можливі тарифи на проїзд у тролейбусі та запровадження «електронного квитка»

Метою розгляду та зміни тарифної політики є застосування європейського підходу запровадження гнучних тарифів у залежності від частоти користування транспортом, суми і способу передплат і т.п.

Передбачається встановлення місячної вартості проїзного квитка для громадян в розмірі 60 грн., для студентів – 50 грн., школярів – 20 грн. Так, квитки вигідно буде придбати тим, хто регулярно користується громадським електричним транспортом та здійснює 44 або більше поїздок щомісячно (двічі щоденно протягом 22 робочих днів).

«Одноразова вартість проїзду для громадян, які щоденно користуються електротранспортом двічі на день впродовж робочих днів становитиме 60/44=1,36 грн.; для студентів — 50/44=1,14 грн.; для школярів – 20/44 = 0,45 грн.», — розповів керуючий справами Максим Свірський.

При частішому користуванні електричним транспортом, в середньому, двічі на день включно з вихідними, вартість поїздки відповідно буде меншою за 1,00 грн. (60грн./60 поїздок. Приклад розрахунку: для громадян 60/60=1,00 грн., студентів – 50/60=0,83 грн., школярів – 20/60=0,33грн.).

Для тих, хто користується електротранспортом не регулярно і не щоденно, альтернативою буде користування безконтактними картками з придбанням будь-якої кількості поїздок без визначення терміну їх користування.

Проектом рішення «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті» передбачено диференційований підхід до оплати проїзду у зв’язку із введенням в дію електронної системи безготівкової оплати.

Це рішення набуде чинності з дня введення в експлуатацію системи оплати проїзду на міському громадському транспорті та після офіційного його оприлюднення.

Всі пільги на проїзд у відповідності до чинного законодавства залишаються в силі.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code