У міськраді обговорювали вартість проїзду в міському транспорті

Перегляди: 637

У міськраді відбулося засідання «круглого столу» з обговорення тарифів на пасажирські перевезення

Новини Білої Церкви: У міськраді обговорювали вартість проїзду в міському транспорті

Міською владою визначено комплекс завдань та заходів (що розроблені на вивчені досвіду інших міст України та країн Європи, ряду аналітичних досліджень і розрахунків), які мають вирішити питання якості надання послуг з пасажирських перевезень. Так, передбачається проведення конкурсу за новими умовами, (які нещодавно затвердив виконавчий комітет міської ради), що визначають класифікацію транспортних засобів, які мають забезпечувати перевезення, обладнання їх зручностями для маломобільних груп населення, засобами оголошення зупинок тощо.

В ході засідання присутніми було обговорено проекти регуляторних актів – рішень виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування» та «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті».

Так, щодо першого проекту було представлено економічні розрахунки підприємств-перевізників на тариф, який враховує відшкодування витрат на паливо-мастильні матеріали, амортизацію, рентабельність та ін. Також було проаналізовано аналогічні розцінки за проїзд в інших містах країни. Запропонований у проекті тариф на послуги з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування визначено в сумі 4 грн.

Щодо проекту «Про тариф на проїзд у міському електричному транспорті», планується впровадити диференційований підхід до оплати проїзду у зв’язку із введенням в дію електронної системи безготівкової оплати.

Проектом передбачається встановити тариф на проїзд у міському електричному транспорті у разі використання пластикової безконтактної картки при одноразовому придбанні поїздок:

— 1-9 поїздок – по 2,0 грн./поїздка;
— 10 поїздок – по 1,85 грн./поїздка;
— 11 поїздок – за 20 грн. (10 поїздок по 1,85 грн., а 11-а поїздка – по 1,50 грн. );
— 12-19 поїздок – по 1,80 грн./поїздка;
— 20 і більше поїздок – по 1,75 грн./поїздка.

Встановити вартість проїзного квитка, терміном на 1 місяць, на проїзд у міському електричному транспорті: для громадян –75,0 грн; для студентів денної форми навчання –50,0 грн. / за електронними студентськими квитками – 45,0 грн.; для учнів загальноосвітніх шкіл – 25,0 грн./ за електронними учнівськими квитками – 20,0 грн. Датою початку місяця вважається дата першої валідації (використання картки). Встановити вартість одноразової застави за користування пластиковою безконтактною карткою – 20 грн.

Ще одним питанням, яке було розглянуто на засіданні «круглого столу» стало питання практичної реалізації проекту «електронного квитка» на громадському транспорті.

Міською владою було підписано інвестиційний договір про створення єдиної автоматизованої системи оплати проїзду на міському пасажирському транспорті.

Передбачається, що Консорціумом «АСТЕК» буде поетапно проводитись обладнання валідаторами електричного громадського транспорту, потім автомобільного.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code