У міськраді розбиралися, чи буде магістральна дорога на Залізничному селищі

Перегляди: 818

28 січня міський голова Геннадій Дикий зустрівся із містянами, що проживають в мікрорайоні «Залізничне селище»

Новини Білої Церкви: У міськраді розбиралися, чи буде магістральна дорога на Залізничному селищі

Причиною зустрічі стала стурбованість жителів даного району, особливо тих, що проживають на вул. Панфілова, Вербицького, Сухоярська, Коцюбинського та мають земельні ділянки в прилеглих кооперативах, інформацією щодо можливого будівництва магістральної дороги, яка проходитиме через їхню територію.

«Останніми днями певним особами була поширена неправдива інформація, що в місті вже заплановано будівництво дороги, яка передбачатиме знос будинків на Залізничному селищі. 24 січня до мене звернулися представники кооперативу «Райдуга» з прохання надати роз’яснювальну інформацію. Я надав доручення виявити причину, що стало поштовхом до збурення людей», — розповів Дикий.

Згідно Генерального плану міста, який було затверджено минулого року, в даному мікрорайоні передбачено будівництво дороги з двостороннім рухом шириною близько 6 метрів.

Однією з причин, що призвела до обурення мешканців цього мікрорайону, була неточна інформація управління архітектури та містобудування міської ради у відповіді члену садового товариства «Райдуга» — Болбочану Анатолію.

Геннадій Дикий: «Міська влада провела в минулому році велику та вкрай необхідну роботу — затвердила Генеральний план міста. Саме цей документ дозволить планувати забудову, допомагати оформляти законодавчо права власності, упорядкувати містобудівну документацію, встановити межі міста, розробити плани зонування та детальні плани мікрорайонів, де будуть враховані всі норми і правила, а також інтереси мешканців міста. Наявність Генерального плану — це можливість відбудови сильного, гарного, безпечного, привабливого європейського міста з кільцевими дорогами, площами та парками, зонами відпочинку, зручною транспортною інфраструктурою. Цей план нам всім потрібен для кращого та якісного життя в місті».

Перед присутніми виступив заступник міського голови Валерій Гнатюк, який детально проінформував про затверджений в листопаді 2016 р. «Генеральний план міста Біла Церква», зупинився на етапах його розробки, значенні цього документу щодо подальшого розвитку міста та переваги, які матимуть жителі мікрорайонів розташованих на межах Білої Церкви, серед яких й жителі садових товариств на Залізничному селищі.

«Генеральний план 2016 року, в перспективі, надасть можливість на місці дачних та кооперативних товариств (вул. Панфілова, Коцюбинського, Вербицького та ін.) створити котеджне містечко, перевівши садові будиночки в житлові. Це вже не буде називатися садовим товариством, а — котеджним містечком, в якому міською владою буде забезпечуватися надання всіх послуг", — сказав Валерій Гнатюк.

Запланована дорога від вулиці Панфілова до вулиці Сухоярська в Генеральному плані відзначена як районна дорога місцевого значення населеного пункту. Проте, наразі, ніхто її не буде будувати без погодження із громадянами.

За результатами обговорення були прийняті відповідні управлінські рішення:

— звернутись до правоохоронних органів з метою перевірки наявності у діях певних осіб ознак правопорушень щодо розповсюдження недостовірної інформації, яка призвела до зростання соціальної напруги серед жителів міста;

— провести службову перевірку щодо дій посадових осіб, які надали неточну інформацію громадянам;

— виконавчим органам Білоцерківської міської ради забезпечити участь громадськості в обговоренні містобудівної документації та сприяти створенню органів самоорганізації населення для створення додаткових механізмів комунікації між жителями та міською владою;

— створити робочу групу з керівників садових товариств для сприяння вирішення питань щодо приватизації земельних ділянок, оформлення правовстановлюючих документів на майно членам садових товариств, а також переведення будинків із статусу садових у житлові.

Крім цього, 31 січня 2017 року відбудеться розширене засідання постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам'яток, історичного середовища та благоустрою, за участю представників Залізничного селища та всіх зацікавлених осіб, по підготовці проекту рішення міської ради щодо урегулювання даних питань.

В ході зустрічі також були обговорені питання щодо будівництва об’їзної дороги, яка б розвантажила міські автошляхи та зменшила вплив вантажного автотранспорту на дороги та будинки по вул.Селянській та Таращанській та організації руху на даних вулицях; можливого розширення дороги вул. Ярмаркова.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code