У МОН оприлюднили умови вступу до технікумів та коледжів у 2021 році

Перегляди: 161

Міністерство освіти і науки запровадило кілька новацій при вступі на навчання для здобуття фахової передвищої освіти у 2021 році

thumbnail-tw-20200616112908-8957

30 жовтня, на сайті МОН опублікували наказ про затвердження Умов прийому на навчання для здобуття фахової передвищої освіти у 2021 році.

Як повідомили у відомстві, документ містить певні новації, які мають зробити вступ більш прозорим.

Зокрема, вступники зможуть скласти іспити та пройти творчі конкурси ще до подачі документів до обраного навчального закладу.

«При вступі на основі освітньо-кваліфікаційного рівня співробітника, у разі подання результатів зовнішнього незалежного оцінювання, бал вступника за відповідне вступне випробування підвищується на 25%», – заявили у МОН.

У Міністерстві зазначили, що також Умовами передбачено продовження періоду проведення вступних іспитів для вступників на основі базової загальної середньої освіти, що дозволить закладам більш гнучко підійти до організації вступної кампанії, з дотриманням всіх протиепідеміологічних заходів.

Крім того, на 2021 рік передбачено додатковий прийом документів для здобуття фахової передвищої освіти за контрактною формою (у разі, коли з поважних причин вступники не змогли вчасно подати документи).

У МОН наголосили, що роботодавці зможуть тепер направляти до закладів фахової передвищої освіти на контрактне навчання групи своїх співробітників протягом усього навчального року.

Планується, що у 2021 році вступна кампанія до закладів фахової передвищої освіти розпочнеться наприкінці червня.

Источник liga.net

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code