У НБУ розповіли про найпопулярніші злочинні махінації з банківськими даними

Перегляди: 97

Найчастіше персональні банківські дані людей злочинці отримують саме в інтернеті, видаючи себе за представників банку. Про це повідомили журналісту УНН в прес-службі Національного банку Україна

70ac1a1eee5fab2412cb9c6c835f8f8e73945157

«Найбільша кількість незаконних дій з платіжними картками у 2018 році відбувалась у мережі Інтернет – 55,1 тис. випадків (52,2% від загальної кількості) – і в порівнянні з 2017 роком зросла в 1,4 раза», — повідомили у прес-службі.

В НБУ пояснили, що така негативна тенденція, насамперед, пов’язана зі зростанням кількості шахрайств із застосуванням соціальної інженерії. Шахраї минулого року найчастіше використовували цей метод під час здійснення незаконних дій з платіжними картками або їх реквізитами. Йдеться про введення в оману пересічних громадян будь-якими способами, для того, щоб вони розголосили власні персональні дані, реквізити платіжних карток, коди/паролі чи здійснили переказ коштів під психологічним впливом на користь шахраїв.

У фінрегуляторі зауважили, що в багатьох випадках злочинці намагаються видати себе за співробітників банку (служби безпеки банку) або Національного банку України та заволодіти даними платіжної картки чи особистою інформацію власника картки.

Источник УНН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code