У СПІВРОБІТНИКА «РОСАВА» ВИЯВИЛИ ВІРУС COVID-19

Перегляди: 201

Про це йдеться у пості на ФБ компанії «Росава»

17bf9e47d70ff47da72e014250337d9b_L

«Компанія РОСАВА підтверджує інформацію, що у співробітника комерційного відділу підприємства після проведених тестів в столичній лікарні виявили вірус COVID-19.

Наразі чоловік лікується в Києві, знаходиться під постійним наглядом лікарів. Стан його здоров`я стабільний та має позитивну динаміку до одужання, станом на вчора підвищена температура тіла відсутня.

Всі співробітники, які мали ймовірний контакт з хворим (17.03.2020), відправлені на домашню обсервацію на 14 днів з п`ятниці, 20.03.2020 р. Стан їхнього здоров`я та членів їхніх родин контролюють сімейні лікарі дистанційно. Тримають зв`язок по телефону. Контактні особи дотримуються карантинних заходів та рекомендацій МОЗ, всі почувають себе добре.

У всіх приміщеннях заводу з метою запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) була проведена ретельна дезінфекція. Нових випадків захворювання на підприємстві не зареєстровано!

Завод РОСАВА працює, дотримуючись всіх санітарних норм і рекомендації МОЗ. Про подальшу ситуацію будемо інформувати вас й надалі», — йдеться у повідомленні.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code