У США планують збільшити військову допомогу Україні

Перегляди: 266

Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США запропонував збільшити у бюджеті на 2019 року кошторис допомоги, що надається Україні через програми Державного департаменту і Пентагону

xw_1432949

Про це  повідомляє посольство України у Вашингтоні.

– Комітет з питань асигнувань Палати представників Конгресу США затвердив власний проект Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019, де кошти на допомогу Україні у сфері безпеки, у тому числі летальну зброю оборонного характеру, визначені в обсязі 250 мільйонів доларів.

Ця сума на 50 мільйонів перевищує асигнування для відповідних програм підтримки України, затверджених у консолідованому законі про бюджетні асигнування на 2018 рік, – сказано в повідомленні.

У поданому комітетом проекті  кошторисі допомоги Україні визначений у сумі 441 мільйон доларів, що більш ніж на 20 мільйонів перевищує відповідні асигнування 2018 року.

Так, сукупний обсяг коштів, які можуть бути надані Україні в 2019 бюджетному році, становить 691 мільйон доларів, що більш ніж 70 мільйонів більше, ніж передбачено асигнувань поточного року.

Для набрання чинності законопроекти мають бути схвалені обома палатами Конгресу і підписані президентом США.

Источник Факты

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code