У військовій частині в Білій Церкві начальник складу вкрав 100 тонн дизпалива на мільйон

Перегляди: 341

Cпівробітники військової прокуратури Білоцерківського гарнізону та військової контррозвідки СБУ викрили та затримали начальника складу в/ч А 1232 у Білій Церкві, який систематично крав пальне. Зокрема, військовослужбовця підозрюють у крадіжці близько 100 тонн дизпалива

IMG_2149-2JPG59eee01cb5fed

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

Як було встановлено, начальник складу під час несення служби в добовому наряді черговим по парку, мав безперешкодний доступ до резервуарів зберігання пально-мастильних матеріалів і неодноразово здійснював відкачування в автомобільну автоцистерну з резервуарів зберігання дизельне пальне, яке потім продавав цивільним особам.

Всього військовослужбовець вкрав близько 100 тон дизпалива вартістю понад 1 млн. гривень. Наразі, проводиться ревізія, яка покаже точну кількість та вартість вкраденого пального.

20 жовтня військова прокуратура Білоцерківського гарнізону затримала цього військовослужбовця за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 (Викрадення, привласнення, вимагання військовослужбовцем зброї, боєприпасів або іншого військового майна, а також заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем) КК України.

Білоцерківській міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 30 діб з правом виходу під заставу 50 тис. грн.

Наразі перевіряється причетність до викрадення пального інших військовослужбовців. Також буде надана правова оцінка діям командування частини та службових осіб контролюючих органів, які проводили перевірки на складах зберігання служби паливно-мастильних матеріалів цієї військової частини, але своєчасно не виявили недостачу матеріальних цінностей.

Источник 04563.com.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code