У водосховище на Білоцерківщині випустили 30 тисяч коропів

Перегляди: 164

Водойма на р. Рось між Біла Церквою та с. Шкарівка днями поповнилась трьома десятками тисяч молодого коропа

20.11.20.08

Загалом було випущено до водойми 750 кг риби. Це вже другий етап зариблення Білоцерківського нижнього водосховища, повідомляє Київський рибоохоронний патруль. Під час першого етапу було випущено 39 тисяч одиниць риби: 35 тис. екземплярів товстолоба та 4 тисячі білого амура загальною вагою 2 535 кг.

Зариблення здійснювалося за рахунок коштів спеціального товарного рибного господарства відповідно до Режиму рибогосподарської експлуатації водного об’єкта.

«Відбулося 100-відсоткове зариблення даного водосховища необхідною кількістю водних біоресурсів відповідно до Режим. Наступне вселення у водойму очікуємо у 2021 році», – зазначив т.в.о. начальника Київського рибоохоронного патруля Сергій Старунов.

Також нещодавно у водойму, розташовану поблизу смт Коцюбинське, було вселено 2 300 одиниць риби: 1 200 екз. товстолоба, 1 000 екз. цьоголітки коропа та 100 екз. білого амура загальною вагою 57,5 кг.

Рибоохоронний патруль Київщини закликає громадян брати участь у збереженні рибних запасів, особливо в місцях їх вселення. Якщо ви помітили порушення Правил рибальства, невідкладно повідомляйте на «гарячу лінію» відомства: (099) 341-73-18.

Источник poglyad

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code