У Херсоні «патріоти» і Оппоблок — «близнюки-браття»!

Перегляди: 698

Викарабкавшись у владу по спинам загиблих майданівців (і не послизнувшись) ця мерзота п'є і гуляє з тими, хто був заодно із вбивцями нащих найкращих

63660a719e946f5f8ad33f8f37bd2bd2_L

З тими, для кого зараз «немає війни» тільки «бєсмєртний полк» та «дєдиваєвалі».

Більше того: вони вже відкрито регочуть із нас — херсонських патріотів, з тих, завдяки кому вони й опинилися у владних кріслах.

Помічниця супернародного мера Миколаєнко — вона ж керуюча справами виконкому Катерина Гандзюк на веселій гулянці разом з лідером опоблока-"дєдивоєвалі" Єгором Устіновим та всією опоблоківською шоблою! Олександр Савич — ярий захисник мера та зять чиновниці міськради Марини Войтенко разом із головою фракції Свобода в міській раді Євгеном Матковським лайкають та відверто регочуть не тільки над майданівцями, а й над усіма нашими цінностями, за які вмирали патріоти і продовжують вмирати! Найсмішнішим їм здалося слово «люстрація» — вони вважають, що якраз весело її і впроваджують! Так це справді смішно. От тільки не бачила я жодного з тих «смєхунчиків» на похороні когось з воїнів — захисників України. А вони віддали життя виходить для того, щоб оці... катались на яхтах із ворогами України, ділили спільно міський бюджет і реготали із нас з вами!
Здобули??? Вони дійсно регочуть! Та вже й не ховаються...

А може це ми винні? Що дозволяємо їм все це!!! Передивіться скріни. В мене ще купа скрінів із лайками цього. І серед них багато знайомих прізвищ ніби й патріотів. Ви погоджуєтесь із тим, що нас рахують за бидло?? Навіщо тоді було виходити на РЕВОЛЮЦІЮ ГІДНОСТІ?!! Навіщо було за цю гідність платити кров'ю ДЕСЯТКІВ ТИСЯЧ наших братів та сестер?

А з усього цього мерзотники при владі просто регочуть...

Давайте й далі ставити їм лайки, казати, що в нас найпатріотичніший мер і радіти, що всі у вишиванках. Олег Гаврилко, коли йому скажуть про цей пост (бо давно забанений вже) хай ще раз скаже, що ми дарма мочимо Свободу, своїх (!) мовляв же. Відповім: СВОЇ З ВОРОГАМИ НЕ П'ЮТЬ і не голосують в унісон за антинародні рішення за певні бонуси великого розміру.

Ну загалом: #ЗДОБУЛИ

Подивіться все і хай кожен сам робить вибір: бидло він, яким вони нас давно вважають, чи все-таки ні!

P.S. Тут цікаві подробиці відкрились у вигляді ще одного фото (додам у пост). І коментаря під ним «Lilu Dallas Крестная Kateryna Handziuk просила Францию. Но ушла раньше чем её открыли))» А ну здогадайтесь, що відбувалось??? Хрестини дитини Олександра Власова та його дружини Лілії! На фото Ігор Семенчев з громадянською дружиною Тетяною Докучаєвою. Просто чудово!!! Тепер ми куми з опоблоківцями!) Влада родичається з ніби опонентами вже в прямому сенсі цього слова! Мене хвилює тільки одне питання: якщо Гандзюк хрещена мати, то хто ж з присутніх хрещений батько? Чи то Семенчев, чи то сам Устінов???

P.P.S. З'ясувалось, що кум Власова все-таки Ігор Семенчев молоший. Кума — Катерина Гандзюк. Але ж крім жартів: хрестини — це дуже серйозний крок для українців. І для політиків також. Лише згадаймо це кумівство перших осіб в Україні і не тільки. На всі керівні посади завжди витаскували своїх кумів та кумушок. Виходячи з цього, я так розумію: в Херсоні відбулося скріплення союзу мерії та оппоблоку хрестинами?!

Источник vgoru.org

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code