У Хмельницькому вандали потрощили більше 30 табличок із розкладом руху тролейбусів

Перегляди: 414

Нові уже замовили у Вінниці

На більшості зупинках розклади цілі

На більшості зупинках розклади цілі. Фото: автора

Влітку минулого року усі 187 тролейбусних зупинок Хмельницького обладнали новими табличками із розкладами руху тролейбусів. Виготовила їх на замовлення одна з вінницьких компаній. На табличках вказаний час прибуття тролейбусів, номер маршруту та інтервал руху на зупинках громадського транспорту. Більше, як за пів року, вандали знищили більше 30 таких інформаційних табло.

«Таблички ми встановлювали поетапно. Від літа їх уже знищили 32 штуки. Є ще кілька таких, що просто вирвали і вкрали. Найбільше понівечених табличок на зупинках мікрорайону Дубове, в центрі, трохи на вулицях Подільська і Шевченка. Їх відновити не можливо. Ми звернулися із заявами до поліції. Поки розслідують, конкретної відповіді і результату немає», — розповідає директор КП «Електротранс» Віктор Паламарчук.Керівник додає, що попри економічну напругу на підприємстві (подорожчання електроенергії і паливо-мастильних матеріалів) таблички замінять — домовились із тим же підприємством.

За словами заступника міського голови Андрія Бондаренка, на обладнання хмельницьких зупинок розкладами руху, із бюджету у 2016 році виділили більше 200 тисяч гривень.

Источник ye.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code