Україна може домовитися про безвізовий режим з ще однією країною Європи

Перегляди: 249

Під час поїздки до Нью-Йорка міністр закордонних справ України Павло Клімкін зустрівся зі своїм македонським колегою Нікола Дімітровим. Одне з питань, яке обговорили дипломати – перспектива запровадження безвізового режиму між Україною та Македонією

866585

Про це повідомляється на офіційному сайті МЗС України.

Окрім того, Павло Клімкін та Нікола Дімітров обговорили співпрацю у військовій сфері, у галузях культурного та гуманітарного співробітництва. Окрема увага була приділена розвитку ситуації в Балканському регіоні та протидії зовнішнім загрозам.

Варто зазначити, що безвізовий режим в'їзду в Македонію для громадян України діє до 15 березня 2018 року. Українці, які відвідуватимуть Македонію терміном до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду, в’їжджатимуть на її територію за наявності дійсного паспорта для виїзду за кордон (проїзного документа дитини), полісу медичного страхування та підтвердження фінансового забезпечення із розрахунку 50 євро на день перебування.

Таким чином, для в’їзду на територію Республіки Македонія у період до 15 березня 2018 року від громадян України не вимагатиметься пред’явлення оригіналу запрошення, завіреного МВС Республіки Македонія, або туристичного ваучера разом з підтвердженням про прийом туриста.

Источник 24tv

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code