УКРАЇНА ПОЧАЛА БЛОКАДУ ПРИДНІСТРОВ’Я

Перегляди: 411

Україна почала блокаду окупованих територій Придністров’я з 20 травня. Це також підтвердив Ефімій Коваль, самопроголошений «міністр сільського господарства і природних ресурсів»

17 травня головний державний інспектор ветеринарної медицини України видав розпорядження, в якому вказується, що з 20 травня вантажі, які прямують в окуповані території Молдови, будуть пропускатися тільки за згодою Національного агенства з безпеки харчових продуктів Молдови.

Таким чином всі попередні домовленості з так званої ПМР анулюються. Це може обернутися серйозною катастрофою для території, яка з 1990 року окупована Росією, тому як тільки в 2017 році через український порт було доставлено понад 6 тисяч тонн вантажу.

Молдова і Україна активно співпрацюють в блокаді самопроголошеної республіки з 2014 року, коли почали блокувати вантажі залізницею. До кінця 2017 є плани остаточно встановити кільце блокади і створити молдовсько-українські прикордонні пункти, що дасть можливість контролювати всю ділянку кордону Придністров’я з Україною. В результаті дані дії приведуть до повної прикордонної блокади територій, окупованих Росією.

Такі події спричинять за собою серйозний удар по економіці в розмірі $ 40 млн, а також без роботи залишиться 10% населення ПМР.

Источник Экономист

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code