Україна припинила постачати електроенергію до окупованої Донеччини

Перегляди: 891

Україна припинила постачати електроенергію до окупованої Донеччини

1bbf157f98c8c22aa86676c7683dab9a

Нині потреби в електриці покриваються за рахунок захоплених ТЕС та постачанням з РФ.

Відсьогодні Україна відключила захоплені бойовиками території Донецької області від електропостачання.

Про це повідомив голова «Укренерго» Всеволод Ковальчук на своїй сторінці у Facebook.

«Офіційно. Від 0.00 26.07.2017 року припинено перетоки електричної енергії з тимчасово неконтрольованими районами Донецької області», — написав він.

За словами Ковальчука, територія ОРДЛО наразі не споживає електроенергію, вироблену електростанціями на контрольованій частині України.

"Потреби окупованих територій в енергії покриваються за рахунок Старобешівської та Зуївської ТЕС, іншими виробниками на НКТ, а також поставками з Російської Федерації, що відбуваються за лініями, які виключені з переліку міждержавних, перетоки ними не обраховуються в загальному сальдо «Україна-Росія-Білорусь», — запевнив очільник «Укренерго».

Нагадаємо, за словами віце-президента «Всеукраїнської енергетичної асамблеї» Юрія Сакви, борги зони АТО за поставлену з контрольованої Україною території електроенергію на 1 квітня 2017 року становили 2,985 млрд грн і мають всі ознаки безнадійності. 25 квітня Україна повністю припинила енергопостачання на окуповану частину Луганської області. Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик говорить, що енергопостачання на окуповану частину Луганщини може бути відновлене в тому разі, якщо будуть внесені платежі та погашені борги за електроенергію.

Источник ТСН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code