Україна увійшла в топ-10 світових конфліктів

Перегляди: 89

Донбас потрапив у 10-ку рейтингу світових конфліктів, за якими потрібно стежити у 2020 році, повідомило видання США

2451316

Україна опинилася в топ-10 важливих і масштабних військово-політичних конфліктів світу, за якими необхідно стежити у 2020 році, повідомляє американське видання Foreign Policy.

Крім України, у статті згадується ще дев'ять важливих світових конфліктів: бойові дії в Афганістані, громадянська війна в Ємені, конфлікт в Ефіопії, терористичні атаки в Буркіна-Фасо, громадянська війна в Лівії, конфлікт у Перській затоці, протистояння США і КНДР, конфлікт у Кашмірі і політична криза у Венесуелі.

Згідно з версією видання, чинний Президент Володимир Зеленський додав нову енергію зусиллям з припинення шестирічного конфлікту на сході країни. Зокрема згадуються такі дії, як розведення військ, обмін полоненими і узгодження формули Штайнмаєра.

«Якщо все піде за планом, наступна зустріч у Франції, призначена на весну, повинна розглянути інші компоненти Мінської угоди, включаючи амністію, подальше виведення військ і шлях до реінтеграції районів, утримуваних сепаратистами, в Україні», — пише видання.

Проте, на думку Foreign Policy, плани з припинення вогню і розведення військ можуть не відбутися, а бойові дії можуть загостритися. І навіть якщо ці плани втіляться в життя, Зеленському все ще потрібно, щоб Москва пішла на компроміс.

У виданні нагадують, що, хоча Кремль і більш схильний до угод із Зеленським, ніж з його попередником, основні позиції РФ залишаються незмінними: Росія заперечує, що є стороною конфлікту, який вона ініціювала, у якому брала участь і який фінансувала.

«Мир принесе явні дивіденди для України і користь для Росії: він може принести полегшення санкцій і зняти тягар фінансової і військової підтримки в районах, утримуваних сепаратистами. Від своїх західних союзників Зеленському потрібна вся можлива допомога», — йдеться в статті.

Крім України, у статті згадується ще дев'ять важливих світових конфліктів.

Источник korrespondent

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code