Україна відправила миротворців у Малі

Перегляди: 78

61 представник українського національного персоналу виконує завдання у міжнародних місіях

5d3620d35c3d0

Україна направила миротворців у Малі. 23 червня український національний персонал у складі 5 осіб уперше долучився до виконання завдань багатопрофільної інтегрованої Місії ООН зі стабілізації у Малі.

Про це повідомив заступник начальника Головного управління військового співробітництва та миротворчих операцій Генерального штабу ЗС України полковник Валентин Левчик, інформують Сухопутні війська ЗС України у Facebook.

На сьогодні 61 представник українського національного персоналу виконує завдання у місіях ООН, НАТО і спільних миротворчих силах.

За даними Генштабу ЗСУ, у місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго — 12 представників України; у Косово — 2 особи; у Республіці Південний Судан — 4 особи; у тимчасових силах ООН із забезпечення безпеки в Аб'єй — 6 осіб; Силах ООН з підтримання миру на Кіпрі — 1 людина.

Окрім того, у тренувально-дорадчій місії НАТО «Рішуча підтримка» в Ісламській Республіці Афганістан — 21 український миротворець, у спільних миротворчих силах у зоні безпеки Придністровського регіону Республіки Молдова — 10 українських військових спостерігачів.

У січні цього року Президент Петро Порошенко розпорядився направити до 20 військовослужбовців Збройних сил України до складу Багатопрофільної комплексної місії ООН зі стабілізації у Малі (МІНУСМА).

Источник lb.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code