Українці без субсидій віддаватимуть за комуналку 50% доходів

Перегляди: 358

Середній комунальний тариф по Україні досягнув приблизно 50 відсотків заробітної плати

<

З 1 липня в Україні почали діяти нові тарифи на послуги централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для потреб населення, і зросли вони майже вдвічі.

За попередніми підрахунками, середній комунальний тариф по Україні склав приблизно 50 відсотків заробітної плати. Середній платіж за «комуналку»  за наявності субсидії складає сьогодні 10 відсотків від сукупного доходу сім'ї.

«Це дуже багато, — каже міністр соціальної політики України Андрій Рева. — Ми повинні були його знизити для споживачів через систему субсидіювання. У нас була установка давати субсидії всім, хто їх просить. Через те й максимально спростили систему призначення. І зараз у нас показник отримувачів субсидій досить високий».

Уряд готувався до дев'яти мільйонів отримувачів субсидій, однак наразі допомогу на сплату комунальних платежів отримують 6,5 мільйона сімей. До кінця опалювального сезону, прогнозують у Міністерстві соціальної політики, кількість отримувачів субсидії може вирости до 8,5 мільйона.

Источник espreso.tv

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code