Українці в умовах карантину можуть в'їхати до 23 країн

Перегляди: 137

До деяких із них можна потрапити тільки з візою

5f0428ac0d1ce

Станом на зараз українці в умовах карантину через коронавірус можуть в'їхати до 23 країн. Для деяких з них вимагається віза, а у низці держав необхідно дотримуватися обмежень.

Так, українці можуть подорожувати до Туреччини, Сербії, Албанії, Північної Македонії, Чорногорії, Великобританії, Білорусі, США, Мексики, Єгипту, Тунісу, Республіки Корея, повідомив на брифінгу голова МЗС України Дмитро Кулеба.

«Це найпопулярніші напрями, але решта країн не менш прекрасні, але менш привабливі для українських подорожніх — ми не спостерігаємо масового притоку людей туди. Це Ірак, Іран, Афганістан, Південний Судан, Ефіопія, Сомалі, Кенія, Замбія, Танзанія, Бурунді, Сейшельскі острови», — додав міністр.

Очільник МЗС зауважив, що Україна наразі не відповідає критеріям Євросоюзу для потрапляння в «зелений список». Із заборони є вісім винятків-категорій громадян, які можуть в'їжджати на територію Європейського Союзу попри заборону. Це, серед інших, працівники медичних закладів, медичні дослідники та співробітники, спеціалісти з догляду за особами похилого віку та особи, яким необхідна термінова медична допомога; дипломати, співробітники поліції для виконання обов'язків; особи, які прямують транзитом; особи, які їдуть з туристичною метою або з інших питань, які мають економічний інтерес; особи, які мають невідкладні особисті обставини.

Источник lb.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code