Україні варто сфокусуватися на впровадженні внутрішніх комплексних реформ, — голова представництва НАТО

Перегляди: 105

Ідеться про впровадження в Україні реформ демократичних інститутів

5f0df886ab58b

Україна повинна сфокусуватися на впровадженні внутрішніх комплексних реформ, зокрема в секторі безпеки і оборони країни. Про це заявив голова представництва НАТО в Україні Александер Вінніков, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Україні сьогодні необхідно впроваджувати внутрішні комплексні реформи, зокрема в секторі безпеки і оборони України, і НАТО підтримує ці дії українського уряду. У нас є радники, які працюють щодня з колегами в інституціях України. Також є діалог на високому рівні», — сказав Вінніков в ефірі «Українського радіо» у вівторок.

Він уточнив, що йдеться про впровадження в Україні реформ демократичних інститутів, що включає також реформу правосуддя, реформу з питань антикорупційних дій, зміцнення верховенства права.

Голова представництва НАТО відзначив, що альянс очікує розвитку оборонних можливостей відповідно до стандартів і принципів НАТО. Відповідно це включає імплементацію Закону України «Про національну безпеку України», який було прийнято в 2018 році. Крім того, йдеться про реформу Служби безпеки України, реформу сектора розвідки, також (прийняття) законопроєкту «Про державну таємницю» та «Про парламентський нагляд за сектором безпеки і розвідки», реформу оборонно-технічного сектора.

Крім того, Вінніков зазначив: для того, щоб стати членом НАТО, Україні необхідно провести комплексні реформи, передусім в економічній сфері.

«Для бізнесу дуже важливо, щоб в Україні працювала судова система, щоб інвестор був захищений», — підкреслив голова представництва НАТО в Україні.

Источник lb.ua

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code