Україну зобов'язали виплатити Януковичам 6 млн грн

Перегляди: 457
Європейський суд правосуддя відхилив апеляційну скаргу щодо відшкодування Україною юридичних витрат колишньому президенту Віктору Януковичу і його синам у сумі 6 млн 378,4 тис. грн

Про це йдеться у прес-релізі англійської адвокатської компанії Joseph Hage Aaronson LLP.

«Європейський суд правосуддя відхилив апеляційну скаргу України щодо наказу про відшкодування нею юридичних витрат президента Віктора Януковича і його синів», — сказано у прес-релізі.

Згідно до прес-релізу, Україна повинна відшкодувати витрати не тільки за проведення судової справи, а також її апеляції.

«Незважаючи на те, що в березні 2015 року Загальний суд ЄС зобов'язав Уряд України відшкодувати судові витрати Президента Януковича і його синів, представники України прочекали більше року, перш ніж в червні 2016 року спробували оскаржити дане рішення в Європейському суді справедливості, вищому суді ЄС», — йдеться у прес-релізі.

  • У березні 2016 року Євросоюз ухвалив юридичне рішення продовжити санкції проти екс-президента України Віктора Януковича та колишніх українських високопосадовців.
  • Згодом Олександр Янукович підтвердив, що сім'я екс-президента судиться з Україною.
  • Сьогодні загальний суд Євросоюзу визнав неправомірним рішення щодо запровадження санкцій на період з 6 березня 2014 року по 5 березня 2015 року проти екс-президента Віктора Януковича та сина Олександра, а також екс-очільника АП Андрія Клюєва.

Джерело: Еспресо

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code