«УКРПОШТІ» ВІДМОВИЛИ У ПІЛЬГАХ

Перегляди: 317

«Укрпошта» не може навіть зробити поточний ремонт будівель, які орендує. Гроші є лише на зарплати топ-менеджерам. Приміром, минулого року стало відомо, що зарплата голови «Укрпошти» Ігоря Смілянського становила 333 тисячі гривень на місяць

5734ccbbcc4bd04e97372ff3dad99251_L

28 вересня на сесії депутати Білоцерківської міської ради розглянули проект рішення про надання пільги в оплаті оренди приміщень ПАТ «Укрпошта». Проте у пільговій оренді державному підприємству відмовили.

ПАТ «Укрпошта» просила надати пільгову орендну плату у розмірі 5 грн з 1 кв м  з 1 жовтня по 31 грудня 2017 року для приміщень за адресою:

— вул. Я. Мудрого, 62

— вул. Леваневського, 34

— вул. Луки Долинського, 107А

— вул. Вернадського, 10

— вул. Леваневського, 55

— вул. Турчанінова, 1

— вул. Академіка Кримського, 8.

Проте депутати відмовили у такому проханні «Укрпошті», адже приміщення, яке орендує підприємство, знаходяться в занедбаному, а то й аварійному стані, як наприклад, приміщення Старої пошти. До того ж «Укрпошта» бере комісію з мешканців міста за прийом комунальних послуг та за переведення соціальних виплат.

Депутати, розглядаючи  таке ж питання раніше, попереджали «Укрпошту», що якщо підприємство не врахує зауваження щодо стану будівель та комісійних платежів, то пільги з оренди не отримає. Проте підприємство до цих зауважень не прислухалося.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code