«Укрзалізниця» хоче за 5 років модернізувати та оновити 270 локомотивів

Перегляди: 382

П'ятирічний план ПАТ «Українська залізниця» передбачає модернізацію та придбання близько 270 локомотивів, частково у співпраці з General Electric

Students demand that the Ukrzaliznytsia state railway administration provide their right to buy discount tickets through the website http://booking.uz.gov.ua/

Про це повідомив у коментарі «Укрінформу» директор з економіки і фінансів ПАТ «Українська залізниця» Андрій Рязанцев.

«270 локомотивів — це план на п'ять років з модернізації та оновлення. Це питання, яке, можливо, не повністю буде вирішувати General Electric, але це те, що нам протягом 5 років треба буде модернізувати або замінити», — сказав Рязанцев.

За його словами, частину локомотивів реконструюють (в них замінять двигуни), а також планується закупівля нових.

«Ми подивимось, яка буде різниця вартості між модернізацією і придбанням нового. Відповідно, можна буде рахувати економіку цього всього», — резюмує фінансовий директор.

Як повідомлялося, на початку серпня 2017 року ПАТ «Укрзалізниця» і американська компанія General Electric підписали лист про наміри спільно займатися модернізацією існуючого в Україні парку дизельних локомотивів та будівництвом нових. У підписаному документі йдеться також про сервісне обслуговування тепловозів.

Перший контракт для оновлення локомотивного парку «Укрзалізниці» планується укласти у вересні 2017 року. Співпрацювати з компанією General Electric з виробництва та модернізації тепловозів Укрзалізниця має намір протягом наступних десяти років.

Американська компанія зі свого боку для локалізації виробництва локомотивів в Україні визначить виробничу базу серед українських підприємств.

Наразі парк локомотивів ПАТ «Українська залізниця» становить 3871 шт.

Источник Экономическая правда

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code