Управителі багатоквартирних будинків будуть проходити профатестацію

Перегляди: 137

Очікують, що нововведення підвищить професійність управителів

39988192242_4154f1e74b_k_id29971_650x410_4_650x410_1_650x410

Фото: Геннадій Зубко (Віталій Носач, РБК-Україна)

В Україні з 2019 року запроваджується професійна атестація для управителів багатоквартирного будинку. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на «Урядовий портал».

Як зазначається, уряд прийняв постанову щодо професійної атестації за професією «менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)».

Порядком професійної атестації передбачено: вимоги до осіб, що подають заяву про здійснення професійної атестації; етапи здійснення професійної атестації; перелік документів необхідних для проведення професійної атестації; підстави для відмови у здійсненні професійної атестації; процедура здійснення первинної професійної атестації; здійснення повторної професійної атестації; строк дії кваліфікаційного сертифіката; підстави для анулювання кваліфікаційного сертифіката.

«Нововведення дозволить підвищити професійний рівень знань та вмінь управителів і, як наслідок, забезпечити вищу якість послуг для населення», — прокоментував віце-прем’єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Він також зазначив, що в Україні сьогодні близько 250 тис. багатоквартирних будинків.

Нагадаємо, у Мінрегіоні підготували нові умови знесення п'ятиповерхівок. У проекті закону запропонована згода на проведення реконструкції не менше 75% мешканців будинку. Зараз у діючому законі прописана обов’язкова згода 100% жителів будинків.

Раніше РБК-Україна повідомляло, що площа прийнятого в експлуатацію житла у січні-вересні 2018 року порівняно з відповідним періодом попереднього року зменшилась на 15,6%.

Источник РБК

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code