УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ ТА НАУКИ БІЛОЦЕРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СПРОСТОВУЄ ІНФОРМАЦІЮ ПРОКУРАТУРИ

Перегляди: 424

Минулого тижня прокуратура Київської області повідомила про те, що нібито виявлено факт зловживання службовим становищем посадовцями управління освіти Білоцерківської міської ради, які з бюджету незаконно перерахували підприємствам зайві 262 тисячі гривень за послуги з постачання продуктів дитячого харчування. Прокуратура стверджує, що вказані дії відбулися із порушенням вимог Податкового кодексу України, оскільки операції з постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах звільняються від обкладення податком на додану вартість. Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручено Білоцерківському ВП ГУНП в Київській області. БЦ News звернувся до начальника управління освіти і науки БМР Юрія Петрика за офіційним коментарем з цього приводу. 

Управління освіти та науки Білоцерківської міської ради спростовує інформацію прокуратури

«Протягом останнього тижня в мережі інернет поширювалась інформація про те, що управління освіти і науки Білої Церкви незаконно «перерахували» за дитяче харчування 262 тисячі гривень. Хочу зазначити, що ця інформація не є правдою. Про це було зазначено і в ході сесії Білоцерківської міської ради 26 січня 2017 р.

Адже відповідно до ст.197 Податкового кодексу України до операцій, звільнених від оподаткування, належать такі:

п.п.197.1.1 постачання продуктів харчування та товарів дитячого асортименту для немовлят за переліком, затвердженим КМУ,

п.п. 197.1.7 постачання послуг з:

г) харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров’я…

Але управління освіти і науки не постачає продукти харчування немовлятам та не перераховувало податок на послугу з харчування. Тому прошу прокуратуру провести об’єктивну, неупереджену перевірку та в найкоротший термін надати результати перевірки управлінню освіти і науки Білоцерківської міської ради й оприлюднити їх через різні типи засобів масової інформації», — зазначено у відповіді начальника управління освіти та науки БМР Юрія Петрика.

Источник bc-news

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code