Уряд Німеччини виділить 50 млн. євро на програми з підтримки міст України

Перегляди: 383

В п’ятницю, 28 квітня Геннадій Дикий зустрічався з представниками німецької компанії Joyn-coop, яка співпрацює з державним банком розвитку «KfW bank».

Новини Білої Церкви: Уряд Німеччини виділить 50 млн. євро на програми з підтримки міст України

Уряд Німеччини планує в найближчий час розпочати програму підтримки міст України в рамках програм:«Сучасні муніципальні послуги» та «Підтримка Східного партнерства з Україною».

Для цих цілей буде започаткована нова кредитна програма «Енергоефективність в муніципалітетах», яка допоможе провести та підтримувати модернізацію та відновлення комунальної інфраструктури міста. Саме кредитна програма має скоротити витрати з бюджету, які йдуть на споживання енергії містами України.

В найближчі два роки німецький Уряд планує виділити на втілення у життя цих програм близько 50 млн. євро кредитних та гарантованих коштів.

Міський голова ознайомив німецьку делегацію з економічним, культурним та соціальним розвитком Білої Церкви.

Новини Білої Церкви: Уряд Німеччини виділить 50 млн. євро на програми з підтримки міст України

«Наше місто має майже тисячорічну історію. Великий поштовх у розвитку міста був у минулому столітті. Було прийняте рішення про будування нафто-хімічного кластеру. На даний період часу одним із пріоритетів є розвиток бізнесу, як великого, середнього та малого. Створення нових робочих місць та відповідно до планів на майбутнє можна говорити і про інфраструктуру в самому місті. Ми маємо хороший туристичний потенціал. В місті знаходиться один з найбільших дендропарків Європи» — зазначив Геннадій Дикий.

Протягом заходу піднімались питання щодо реалізації проектів з енергоефективності та енергозбереження, інноваційні проекти. Обговорювались також проблеми розвитку підприємств теплопостачання, питання утеплення будинків та перспективи фінансування саме цих проектів.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code