Уряд затвердив «антикорупційний» проект змін до Податкового кодексу

Перегляди: 284

Гройсман просить президента провести Нацраду реформ, на які розглянути ініціативу уряду

Кабінет міністрів України затвердив і направив на розгляд Національної ради реформ проект змін до Податкового кодексу щодо спрощення адміністрування податків. Відповідне рішення було ухвалено на засіданні уряду в середу.

«Я сьогодні звернуся з проханням про те, щоб президент провів Нацраду реформ, де ми могли б розглянути всі ці питання й направити їх до парламенту для ухвалення. Дуже важливо не лише розробити ініціативу, але й прийняти її в українському парламенті. Я думаю, що наша антикорупційна ініціатива може бути абсолютно якісно сприйнята більшістю українського парламенту», — сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

Як відомо, проведення податкової реформи є одним з пріоритетів роботи уряду і частиною зобов'язань України перед ключовими кредиторами, включаючи Міжнародний валютний фонд.

Мінфін у рамках підготовки реформи представив на обговорення громадськості свої пропозиції щодо змін Податкового кодексу, які включають зміну податкових ставок, а також передачу функцій управління базами даних безпосередньо в Мінфін і скорочення функцій Державної фіскальної служби як органу, який курирує роботу податкової та митної служби, переважно до сервісної складової.

Раніше Гройсман закликав провести в Україні глибоку податкову реформу і потім накласти мораторій на будь-які зміни в податковій системі та податковому законодавстві терміном на 3-5 років.

Джерело: УНІАН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code