В антикорупційному бюро розпочали розслідування відносно Гонтаревої

Перегляди: 397

Детективи Національного антикорупційного бюро розпочали розслідування, відносно голови НБУ Валерії Гонтаревої, через депозит її сина в Дельта Банку

Про це, з посиланням на ухвалу Солом'янського районного суду повідомив портал «Finbalance».

Як зазначається у заяві керівництво НБУ, зловживаючи службовим становищем, інформувало членів родини щодо фінансового стану ПАТ «Дельта Банк», що надало їм можливість зняти грошові кошти з депозитних рахунків на суму близько 12,5 млн. грн.

Зокрема, в інтерв`ю веб-сайту «Hubs» 27 березня 2015 року Голова НБУ Валерія Гонтарева повідомила, що у її старшого сина був розміщений депозит в ПАТ «Дельта Банк» на суму 800 тисяч грн.
«Це був депозит мого старшого сина. Йому дідусь заповів квартиру, він її продав і отримані гроші — 800 тисяч гривень поклав на депозит в „Дельта Банк“ на рік. Рік минув, коли банк уже не повертав вклади, тому він його так і не забрав. Фонд гарантування вкладів виплатить йому 200 тисяч гривень — решта пропаде», — заявила вона виданню.

В ухвалі суду наводиться копія банківської виписки рахунку сина Гонтаревої, згідно з якою 09 лютого 2015 на зазначений рахунок була перерахована сума депозитного вкладу у розмірі 800 тис грн, яку він зняв з рахунку 10 лютого.

Прес-служба НБУ спростувала інформацію про зняття сином Гонтаревої депозиту в ліквідованому ПАТ «Дельта Банк» перед введенням тимчасової адміністрації. На підтвердження вони надали копію квитанції, яка доводить, що він отримав 200 тисяч грн з ФГВФО.

Разом з тим, в ухвалі наводиться копія виписки дружини сина Гонтаревої за операціями по картковому рахунку з 2 лютого 2015 до 27 любого 2015. Виписка свідчить що 10 лютого 2015 року син глави НБУ перерахував на рахунок дружини 300 тис грн.

Нагадаємо, 30.10.2014 НБУ відніс «Дельта Банк» до категорії проблемних що передбачає заборону проведення будь яких операцій за чинними договорами.

Суд частково задовольнив позов НАБУ і надав детективам тимчасовий доступ до оригіналів депозитних договорів та банківських виписок сина Гонтаревої.

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code