В АРМА заявили про готовність до аудиту

Перегляди: 114

Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами здійснило всі необхідні організаційні заходи для проведення щорічного зовнішнього аудиту АРМА. Про це у відповідь на запит УНН повідомили в агентстві, передає УНН

90d8fc346549ade093eaa3e92b2715c46a4ba4ed

«Відповідно до статті 12 Закону України „Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів“ незалежну зовнішню оцінку діяльності Національного агентства щороку проводить комісія із зовнішнього контролю у складі трьох осіб», — повідомили в АРМА.

У агентстві зазначили, що, так само, як і випадку з аудитом НАБУ, Президент України, Верховна Рада України та Кабінет Міністрів України щороку визначають по одному члену комісії для проведення незалежної оцінки.

Членів комісії обирають з числа осіб, які мають не менш як десятирічний досвід роботи в органах досудового розслідування, прокуратури, адвокатурі, наукових установах, судах в іноземних державах або в міжнародних організаціях, необхідні знання та навички для проведення такої оцінки, а також мають бездоганну ділову репутацію.

Крім того, невід'ємною складовою незалежної зовнішньої оцінки діяльності Національного агентства є щорічний зовнішній аудит діяльності АРМА, форма і зміст якого затверджений Постановою Kaбінету Міністрів України «Деякі питання оформлення звіту про зовнішній аудит діяльності Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» від 24.10.2018 № 874, зазначили в агентстві.

«3 урахуванням зазначеного, АРМА здійснило всі необхідні організаційні заходи для проведення щорічної зовнішньої оцінки діяльності АРМА, у тому числі, для проведення щорічного зовнішнього аудиту», — йдеться у відповіді.

Источник УНН

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code