В Білій Церкві почнуть ремонт дороги у Білій Церкві

Перегляди: 212

Народний депутат України Георгій Мепарішвілі повідомив, що скоро розпочнеться ремонт дороги, що сполучає Одеську трасу та Білу Церкву

mepar

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на сторінку Георгія Мепарішвілі у Facebook.

Депутат зазначив, що незабаром розпочнеться ремонт дороги, що сполучає магістраль Київ-Одеса та місто. Тиждень тому відбувся аукціон щодо ремонту цієї ділянки дороги, переможцем якого стало Приватне підприємство «Артембуд».

Згідно даних системи публічних закупівель «ProZorro», сума тендера скала близько 28 млн грн.

«Аби ця ділянка дороги була виключена до Переліку об’єктів, щодо яких здійснюється реалізація заходів з розвитку автомобільних доріг в рамках митного експерименту, було докладено чимало зусиль: проводилися численні наради, відбувалося узгодження карти організації дорожнього руху з міською радою та Службою автомобільних доріг в Київській області. І ось нарешті ця складна і тривала робота увінчалася успіхом», — переконує Мепарішвілі.

Далі депутат буде перейматися вирішенням іншого нагального питання – капітального ремонту доріг Біла Церква-Узин та Біла Церква-Фурси, які перебувають у жахливому стані.

«Зараз щодо цих трас Служба автомобільних доріг у Київській області закінчує розробку проектної документації. Щойно все буде готово, як народний депутат, обіцяю відстоювати фінансування ремонту цих доріг на наступний рік», — зазначив депутат.

Источник idbc

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code