В Білій Церкві проводиться аудит комунальних підприємств

Перегляди: 352

В п’ятницю 17 березня вперше відбулось засідання контрольної тимчасової комісії міської ради Білої Церкви, яка розглянула питання перевірки всіх підприємств та організацій в статутному капіталі яких є майно територіальної громади нашого міста. Також були заплановані перевірки всіх підприємств, які у поточному році будуть надавати комунальні послуги населенню Білої Церкви

Новини Білої Церкви: Блог user_bc: В Білій Церкві проводиться аудит комунальних підприємств

23 лютого на черговій сесії міської ради було прийняте рішення щодо продовження роботи комісії в цьому році. Присутні затвердили графік роботи комісії та порядок перевірок всіх комунальних підприємств Білої Церкви. Так до 1 травня мають бути перевірені такі підприємства: КП «Білоцерківський міський парк культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка» та КП «БВАК», КП «Білоцерківтепломережа».

Новини Білої Церкви: Блог user_bc: В Білій Церкві проводиться аудит комунальних підприємств

На всіх підприємствах, які планується перевірити особлива увага буде приділена аналізу витрат на зарплати, витрат на купівлю необхідних послуг та товарів, штатному розпису, доцільності посад на підприємстві, ефективності роботи, наявності конфлікту інтересів (родинні зв’язки керівників з їх підлеглими), відповідності всіх послуг, що надаються підприємствами тощо.

За підсумками засідання Олександр Русс голова комісії, звернув увагу всіх членів комісії на дотримання максимальної об’єктивності під час проведення запланованих перевірок.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code