В Білій Церкві завершились спортивно-ігрові літні змагання «Старти Надій»

Перегляди: 520

В Білій Церкві з 17 до 28 липня на спортивних майданчиках за місцем проживання було проведено спортивно-ігрові літні змагання «Старти Надій»

ae22c7

«Старти Надій» — популяризують здоровий спосіб життя і залучають дітей та підлітків до активних і систематичних занять спортом та рухової активності за місцем проживання та в місцях масового відпочинку під час літніх канікул.

Новини Білої Церкви: В Білій Церкві завершились спортивно-ігрові літні змагання «Старти Надій»

Керівники Білоцерківської федерації баскетболу, Білоцерківського федеративного суспільства футболу виступили в ролі суддівської бригади з проведення спортивно-ігрової програми.

В літніх змаганнях взяли участь діти віком від 3 до 14 років. Десять спортивних майданчиків міста було задіяно для проведення спортивного заходу: Гайок (територія ЗОНЗ № 8); вул. Г. Сагайдачного, 54; б-р. Олександрійський, 75; вул. Молодіжна, 24; вул. Ак. Вула, 6; вул. Гаєва, 4; б-р. Грушевського, 10; вул. Леваневського, 22; вул. Л. Українки, 41; вул. Таращанська, 167 (територія ЗОНЗ № 22).

Дітки активно брали участь у змаганнях, які проводились у виді конкурсів та естафет. Кожен учасник отримав незабутні враження, чудовий настрій, нагороди, подарунки та учасник відчув себе чемпіоном!

Новини Білої Церкви: В Білій Церкві завершились спортивно-ігрові літні змагання «Старти Надій»

В «Стартах Надій» взяло участь понад 400 дітей, які за свою активність отримали від організаторів сертифікати учасників проекту та солодкі призи, а керівники федерації баскетболу та футболу вручили діткам медалі від своїх організацій.

Завершення спортивної програми на кожному з майданчиків фіксувалось загальним фото учасників на згадку про їхню участь в змаганнях, дітвора та їхні батьки дякували за проведену ігрову програму та подарунки організаторам, а організатори, в свою чергу, дякували дітям та їх батькам за активну участь у проекті «Старти Надій».

Вітаємо юних білоцерківців з участю у «Стартах Надій» та бажаємо нових перемог і власних досягнень!

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code