В НБУ уверяют, что завершили «зачистку» банковского сектора, но кое-какую «мелочь» еще добьют

Перегляди: 695

Заступник глави НБУ Олегій Чурій в інтерв’ю агентству «ЛігаБізнесІнформ» заявив, що «по суті, очистка банківського сектору майже завершена»

«Ми не бачимо кандидатів на вихід серед великих і середніх банків. Плани по капіталізації більшість фінустанов зараз виконують з випередженням графіка. А основне питання — з Приватбанком – закрите», — констатував О. Чурій.

Нагадаємо, нещодавно екс-заступник глави НБУ Владислав Рашкован, який ще торік працював у Нацбанку, озвучив прогноз, що до кінця року діючих банків стане на 15-20 менше, ніж зараз.

«Частина невеликих банків буде закрита через недокапіталізацію, частина заморожених банків самоліквідується, інші об`єднаються — максимум 5-6 угод злиття банків у другій половині року. Це, якщо домовляться власники.

Частка найбільших 20 банків збільшиться до 92-93% всіх активів, частка другої групи локальних банків зменшиться до 2-2.5%. Частка іноземних і державних банків (з урахуванням націоналізованого Привату) буде і далі зростати (до 82-85%), а локальних і російських — знижуватися. Нових іноземних банків не буде, але угоди купівлі активів банків триватимуть (в основному в рамках виходу російських банків)», — прогнозував В. Рашкован.

Источник Олигарх

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code