В парку Слави відновили історичну правду

Перегляди: 667

27 квітня в парку Слави відновили історичну правду та оновили цифри з датою початку Другої світової війни

7e07cd

Нагадаємо, що до цього часу в парку була вказана дата початку і закінчення Другої світової війни з 1941 по 1945 року, які залишилися нам як радянська спадщина. Тоді як, у всьому цивілізованому світі, за винятком колишніх країн радянського союзу, датою початку Другої світової війни вважають 1 вересня 1939 року, з моменту вторгнення Німеччини і Словаччини до Польщі.

Історики до останнього часу сперечалися не тільки про втрати України, по території якої пройшлася Друга світова війна, але й про дату її початку. Багато істориків стали додавати до цих втрат події, які відбувалися на заході країни з 1939 року. Перші бойові дії, які були пов'язані з Другою світовою, почалися не у вересні, а в березні 1939 року на Карпатській Україні. Саме тому вторгнення Німеччини і Словаччини до Польщі в 1939 році, в усьому світі вважають початком Другої світової війни.

Новини Білої Церкви: В парку Слави відновили історичну правду - дату початку II Світової Війни змінили

У Білій Церкві відновили історичну правду. 27 квітня в парку Слави змінили дату початку Другої світової війни з 1941 року на 1939 рік.

Саме таку пам'ять про Другу світову через 70 років після її закінчення сформували майже всі країни, які брали в ній участь. Україні давно пора почати вибудовувати своє бачення Другої світової війни і вшановувати пам'ять жертв цієї війни «не по-радянськи».

Нагадаємо, що в 2014 році компанія ТОВ «Білоцерківрозоптторг», отримала близько 1,737 млн. грн. на відновлення Парку Слава, де тільки «фарбування туалету» коштувало кілька десятків тисяч гривень.

Источник БЦ

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code