В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки

Перегляди: 128

Рятувальники попереджають про зростання ризику виникнення численних пожеж в природних екосистемах

2348029

В Україні в найближчі дні очікується найвищий рівень пожежної небезпеки. Про це в середу, 12 червня, повідомляє прес-служба ДСНС України.

«За прогнозами Укргідрометцентру, 12-13 червня на Лівобережжі, Львівській, Одеській, 13 червня в Кіровоградській і Черкаській областях надзвичайна (п'ятого класу), на решті території України переважатиме висока (четвертого класу) пожежна небезпека. 14-17 червня по всій території України переважатиме надзвичайна (п'ятого класу) пожежна небезпека», — вказали у відомстві.

У місті Києві 13-15 червня висока (четвертого класу) пожежна небезпека. 16-17 червня надзвичайна (п'ятого класу) пожежна небезпека.

По Київській області 12-14 червня висока (четвертого класу), в північних і східних районах надзвичайна (п'ятого класу) пожежна небезпека. 15-17 червня по області переважатиме надзвичайна (п'ятого класу) пожежна небезпека.

Як зазначають рятувальники, через високий рівень пожежонебезпеки значно збільшується і ризик виникнення численних пожеж в природних екосистемах та на відкритих територіях.

Источник korrespondent

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code