В Україні понад 1500 довічно ув’язнених – Мін’юст

Перегляди: 331

Міністр юстиції України Денис Малюська в інтерв’ю Радіо Свобода заявив, що на сьогодні в країні до довічного ув’язнення засуджені півтори тисячі осіб

CFEF987D-84ED-458A-B9C8-6FC215556D3A_w1023_r1_s (1)

«У нас навіть більше, ніж півтори тисячі «довічників» в Україні. Утримання кожного з них – це не менше ніж 10 тисяч гривень на місяць. Ми їх харчуємо, охороняємо, забезпечуємо проживанням. Я розумію, що все це поганенької якості, але менше з тим. Фінансування йде і ресурси витрачаються. І це відбувається не 10 років, не 20 років, а поки людина не помре. Відповідно їхня кількість збільшується постійно», – повідомив Денис Малюська.

Він висловив переконаність, що особи, які відбувають довічне покарання, обов’язково мають займатися трудовою діяльністю.

«Якщо хтось вважає, що вони не повинні працювати, а вони повинні дивитися у стелю і «насолоджуватися життям», а потім врешті-решт на якомусь етапі у глибокій старості померти, то це неправильно», – сказав міністр про ідею для «довічників» частково себе утримувати, працюючи.

6 серпня у Міністерстві юстиції оголосили про початок великого розпродажу нерухомого майна пенітенціарної системи. Йдеться про установи виконання покарань, такі як слідчі ізолятори (СІЗО) та виправні центри.

Источник radiosvoboda

Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on Google+

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code